Позиционер за заваривање окретањем цеви са серво мотором
Димензије позиционера

Опис
- Овај позиционер за заваривање цеви се користи за разноврсне примене, од намотавања цеви до позиционирања веома дугих делова као што су компоненте шасије или стубови уличне расвете.
- Позиционери за заваривање значајно повећавају продуктивност приликом заваривања цеви, вратила, точкова, колена и других фитинга.
- Величина оборотног стола за заваривање и носивост осе могу се прилагодити, доступни су стезне главе и помоћни точак.

- Може се прилагодити другим брендовима робота као што су – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (цртеж мотора треба да доставе купци, а затим остављамо отвор за инсталацију на основу цртежа мотора)
- PLC ормар је опционалан.
Пречник позиционера
| Модел | JHY4010T-050 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 500 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤100кг / ≤300кг/ ≤500кг (може се прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Примена
Ауто делови, делови за бицикле, ауто делови, челични намештај, нова енергија, челична конструкција, грађевинске машине, фитнес опрема итд.
Паковање: Дрвене кутије
Вријеме испоруке: 40 дана након пријема аванса
Честа питања
1. П: Како одабрати своје позиционере за заваривање?
О: Молимо вас да нам кажете тежину, димензије вашег радног предмета и покажете нам фотографије његовог положаја заваривања, а затим ћемо вам препоручити одговарајући позиционер за заваривање.
2. П: Могу ли да користим ваш позиционер за свог робота fanuc/abb/kuka/yaskawa?
О: Да. Али мотор морате сами да понудите и инсталирате.
3. П: Да ли прихватате прилагођену поруџбину?
О: Да, могли бисмо да дизајнирамо позиционер са различитим корисним теретом и величином радног стола.







