2-осни серво позиционер за тешки терет
Димензије позиционера

Опис
- Како се креће овај двоосни Л позиционер?
Једна оса се може ротирати хоризонтално за 360°, а друга једна оса се може окретати лево и десно за 360°
Позиционер за заваривање се обично састоји од механизма за окретање радног стола и механизма за окретање, који омогућава да се радни комад фиксиран на радном столу постави под жељеним углом заваривања или постављања подизањем, окретањем и окретањем радног стола.
- Како функционише позиционер?
Серија позиционера за заваривање је типа са бочним нагињањем, типа са ротацијом главе и репа, типа са ротацијом подизања главе и репа, типа са нагнутом главом и репом и типа са двоструком ротацијом итд.
Може се упарити са манипулатором за заваривање како би се формирала аутоматска специјална машина за заваривање, а такође се упарује са роботском периферном опремом и роботом за реализацију аутоматизације заваривања. Такође можемо направити прилагођени позиционер за заваривање према различитим радним комадима и технолошким захтевима клијената.
Пречник позиционера
| Модел | JHY4030L-080 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Грамофон | Пречник 800 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤300кг / ≤500кг/ ≤1000кг (>1000кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Примена
Ауто делови, делови за бицикле, ауто делови, челични намештај, нова енергија, челична конструкција, грађевинске машине, фитнес опрема итд.
Главни производи нашег позиционера за заваривање
Једноосни ротирајући позиционер за заваривање главе и репа
1-осни вертикално ротирајући позиционер за заваривање главе
Једноосни хоризонтални ротирајући позиционер за заваривање
Двоосни позиционер за заваривање типа П
Двоосни позиционер за заваривање типа U
Двоосни Л-типски позиционер за заваривање
Троосни хоризонтални позиционер за заваривање
Троосни горе-доле окретни позиционер за заваривање
Паковање: Дрвене кутије
Вријеме испоруке: 40 дана након пријема аванса
Честа питања
1. П: Да ли ваш позиционер може да ради са мојим Фануц роботом?
О: Да
2. Да ли се ваш позиционер може кретати синхронизовано са мојим ABB роботом?
О: Да, само инсталирајте мотор исте марке као и ваш робот на позиционер.
3. П: Како се контролише позиционер?
A: Када користите JHY робота, онда га може контролисати наш систем за управљање роботом; када користите робота друге марке, можемо опремити позиционер PLC ормарићем за рад са вашим роботом.






