Високо прецизни позиционер за заваривање са серво мотором
Димензије позиционера

Опис
2-ОСОВИ СЕРВО ПОЗИЦИОНЕР
- Позиционери за системе робота за заваривање
-1 оса се може ротирати хоризонтално, а друга оса се може окретати горе-доле за вишеугаоно заваривање сложених радних предмета
- Позиционер користи исти погонски уређај као и робот и доступан је са великом брзином, великом прецизношћу и великим носивошћу
- Омогућава виши квалитет заваривања
- Може се остварити компактно тело са побољшаним дозвољеним моментом, инерцијом и носивошћу
Може се прилагодити другим брендовима робота као што су Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (цртеж мотора треба да понуде купци, а затим остављамо отвор за инсталацију на основу цртежа мотора)
PLC ормар је опционалан.
Пречник позиционера
| Модел | JHY4030P-080 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 800 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤300кг / ≤500кг (>500кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Паковање: Дрвене кутије
Вријеме испоруке: 40 дана након пријема аванса
Честа питања
1. П: Могу ли да користим ваш позиционер за свог робота fanuc/abb/kuka/yaskawa?
О: Да. Али мотор морате сами да понудите и инсталирате.
2. П: Да ли се ваша позиција може померати синхронизовано са вашим роботом?
О: Да.






