Високо прецизни позиционер за заваривање РВ редуктора

Опис
● Позиционер за заваривање се састоји од јединице за ротацију радног стола, јединице за превртање и електричног система управљања.
● Кретање позиционера може се брзо контролисати помоћу дугмета за покретање и заустављање.
● Функција проширења контроле повезивања са другом опремом.
● са предностима компактне запремине, доброг изгледа, мале тежине и једноставног руковања.
● Специјални дизајн према радном предмету купца и поступку заваривања доступан је на захтев
Обртна плоча позиционера може бити направљена у округлом или горе наведеном облику.
Величина оборотног стола за заваривање и носивост осе могу се прилагодити.
● Може се прилагодити другим брендовима робота као што су Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (цртеж мотора треба да доставе купци, а затим остављамо отвор за инсталацију на основу цртежа мотора)
PLC ормар је опционалан.
Пречник позиционера
| Модел | JHY4030U-120 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | 1200 * 650 мм / пречник 1200 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤300кг / ≤500кг/ ≤1000кг (>1000кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Главни производи нашег позиционера за заваривање
Једноосни ротирајући позиционер за заваривање главе и репа
1-осни вертикално ротирајући позиционер за заваривање главе
Једноосни хоризонтални ротирајући позиционер за заваривање
Двоосни позиционер за заваривање типа П
Двоосни позиционер за заваривање типа U
Двоосни Л-типски позиционер за заваривање
Троосни хоризонтални позиционер за заваривање
Троосни горе-доле окретни позиционер за заваривање
Паковање: Дрвене кутије
Вријеме испоруке: 40 дана након пријема аванса
Честа питања
П: Да ли смо трговачка компанија или произвођач?
О: Ми смо произвођач са више од 10 година искуства.
П: Да ли имате сопствену роботику за заваривање?
О: Да. Такође смо произвођач роботике за заваривање.
П: Где се налази ваша фабрика? Како могу да је посетим?
A: Наша фабрика се налази у граду Вукси у Кини.
П: Како можете гарантовати квалитет производа?
A: Имамо строг систем контроле квалитета у производном процесу и поздрављамо клијенте који нас посете како би проверили квалитет производа пре испоруке.
П: Колико траје гарантни рок?
A: Једна година.






