роботска радна станица за заваривање малих делова
Технички параметар позиционера
| Модел | JHY4010U-050 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 500 мм |
| Тежина | Погледајте стварну тежину |
| Макс. носивост | Аксијално носивост 100 кг |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Компоненте роботске радне станице
1. Робот за заваривање:
Тип: МИГ робот за заваривање - БР-1510А, БР-1810А, БР-2010А
ТИГ робот за заваривање: BR-1510B, BR-1920B
Робот за ласерско заваривање: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модел: JHY4010U-050
Тип: Двоосни позиционер
3. Извор напајања за заваривање
Тип: Извор заваривања 350A/500A
4. Пламеник за заваривање
Тип: горионик са ваздушним хлађењем, горионик са воденим хлађењем, горионик са потисним и вучним механизмом
5. Станица за чишћење горионика:
Модел: SC220A
Тип: Аутоматски пнеуматски чистач заваривачких горионика
Остали периферни уређаји за роботске радне станице
1. Шина за кретање робота
Модел: JHY6050A-030
2. Ласерски сензор (опционо)
Функција: праћење завара, позиционирање
3. Заштитна светлосна завеса (опционо)
Заштитна удаљеност: 0,1-2 м, 0,1-5 м; заштитна висина: 140-3180 мм
4. Заштитна ограда (опционо)
5. PLC ормар (опционо)
Материјал за заваривање
Заваривање нерђајућег челика
Заваривање алуминијума
Заваривање угљеничног челика
Заваривање поцинкованих цеви/плоча/плоча
Хладно ваљано заваривање
Примена
Ауто делови, делови за бицикле, ауто делови, челични намештај, нова енергија, челична конструкција, грађевинске машине, фитнес опрема итд.
Пакет:Дрвене кутије
Време испоруке:40 дана након пријема аванса
Честа питања
П: Које информације треба да пружим да бисте ми могли препоручити одговарајућег робота?
Одговор: Молимо вас да доставите детаљне цртеже радног предмета, укључујући материјал, дебљину, положај заваривања, димензије и тежину радног предмета.
П: Можете ли пружити прилагођену услугу за наш производ?
Одговор: Да. Обезбедићемо вам професионална решења за роботски систем за заваривање у складу са вашим специфичним производом. Само нам треба да нам пошаљете детаљне цртеже производа и захтеве за заваривање, а ми ћемо вам послати прилагођени технички предлог.
П: Који је гарантни рок и време испоруке?
Одговор: Гарантни рок је 12 месеци. А време испоруке је у року од 30 дана након пријема вашег депозита.
П: Желим да знам квалитет заваривања нашег производа, шта да радим?
Одговор: Можете послати своје узорке у нашу фабрику ради пробног заваривања. Након тестирања заваривања, послаћемо вам видео и слике заваривања као референцу. Такође ћемо вам послати узорке назад ради верификације.












