миг-тиг роботска рука за заваривање са ротатором за 2 осе

Опис
Погодан је за аутоматско заваривање, шавно заваривање и пенетрационо заваривање разних великих лимених делова и сложених делова.
Роботски уређаји су прошли патентну сертификацију Кинеског завода за интелектуалну својину и извозну ЦЕ сертификацију.
Носивост и величина обртног стола двоосног позиционера могу се прилагодити.
Ова роботска станица за заваривање обично конфигурише једноставну опрему са флексибилним распоредом. Можете променити распоред станице у складу са ситуацијом на терену. Периферна опрема коју можете изабрати укључује: станицу за чисти горионик, ротирајући позиционер, систем за ласерско праћење, даљинско управљање итд. Можемо понудити бесплатну технолошку обуку.
Технички параметар позиционера
| Модел | JHY4050L-080 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 800 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Материјал
Заваривање нерђајућег челика
Заваривање алуминијума
Заваривање угљеничног челика
Заваривање поцинкованих цеви/плоча/плоча
Хладно ваљано заваривање
Примена
Ауто делови, делови за бицикле, ауто делови, челични намештај, нова енергија, челична конструкција, грађевинске машине, фитнес опрема итд.
Пакет:Дрвене кутије
Време испоруке:40 дана након пријема аванса
Честа питања
П: Које информације треба да пружим да бисте ми могли препоручити одговарајућег робота?
Одговор: Молимо вас да доставите детаљне цртеже радног предмета, укључујући материјал, дебљину, положај заваривања, димензије и тежину радног предмета.
П: Можете ли пружити прилагођену услугу за наш производ?
Одговор: Да. Обезбедићемо вам професионална решења за роботски систем за заваривање у складу са вашим специфичним производом. Само нам треба да нам пошаљете детаљне цртеже производа и захтеве за заваривање, а ми ћемо вам послати прилагођени технички предлог.
П: Можете ли ми показати неке видео записе о апликацији?
Одговор: Наравно. Можете погледати све наше видео записе о примени на нашем Јутјуб каналу тако што ћете претражити „JHY индустријски робот“ или замолити наше продајне представнике да вам пошаљу.
П: Желим да знам квалитет заваривања нашег производа, шта да радим?
Одговор: Можете послати своје узорке у нашу фабрику ради пробног заваривања. Након тестирања заваривања, послаћемо вам видео и слике заваривања као референцу. Такође ћемо вам послати узорке назад ради верификације.












