6-осна роботска радна станица за заваривање алуминијума од нерђајућег челика

Карактеристика
1. Уграђени дизајн кабла робота омогућава роботу да се креће без сметњи, а распоред радне станице је уредан и чист
2. Орман за управљање роботом може да контролише до 11 оса, избегавајући сложено отклањање грешака PLC-а и заузимање простора
3. JHY робот и позиционер могу бити синхронизовани, а робот може истовремено да завари када се позиционер ротира, што ову радну станицу чини посебно погодном за кружно заваривање.
4. Доступан је широк спектар помоћне опреме, као што су ласерски сензори, заштитне светлосне завесе и заштитне ограде.
5. Систем управљања садржи неколико пакета процеса заваривања, који омогућавају коришћење различитих режима заваривања за различите радне предмете.
Технички параметар позиционера
| Модел | JHY4030D-080 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 800 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Компоненте роботске радне станице
1. Робот за заваривање:
Тип: МИГ робот за заваривање - БР-1510А, БР-1810А, БР-2010А
ТИГ робот за заваривање: БР-1510Б, БР-1920Б
Робот за ласерско заваривање: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модел: JHY4030D-080
Тип: Једноосни хоризонтални ротирајући позиционер
3. Извор напајања за заваривање
Тип: Извор заваривања 350A/500A
4. Пиштољ за заваривање
Тип: пиштољ са ваздушним хлађењем, пиштољ са воденим хлађењем, пиштољ са потисним и вучним механизмом
5. Станица за чишћење горионика:
Модел: SC220A
Тип: Аутоматски пнеуматски чистач заваривачких горионика
Остала периферија роботске радне станице
1. Шина за кретање робота
Модел: JHY6050A-030
2. Ласерски сензор (опционо)
Функција: праћење завара, позиционирање.
3. Заштитна светлосна завеса (опционо)
Заштитна удаљеност: 0,1-2 м, 0,1-5 м; заштитна висина: 140-3180 мм
4. Заштитна ограда (опционо)
5. PLC ормар (опционо)












