6-осна роботска радна станица за заваривање алуминијума од нерђајућег челика
Опис
Двоосни позиционер може постићи хоризонтално окретање и окретање од ±180°.
Ротација позиционера се контролише помоћу контролног ормана који је повезан испод контролног ормана робота. Током процеса заваривања, могу се остварити синхронизовани покрети између робота и позиционера.
Овај позиционер је погодан за радне предмете који се заварују под више углова и може се користити са роботима за заваривање за флексибилније радове заваривања и побољшање ефикасности и квалитета заваривања.
Технички параметар позиционера
| Модел | JHY4030P-080 |
| Називни улазни напон | Једнофазни 220V, 50/60HZ |
| Класа изолације мотора | F |
| Радни сто | Пречник 800 мм (може се прилагодити) |
| Тежина | Око 400 кг |
| Макс. носивост | Аксијално носивост ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг се може прилагодити) |
| Поновљивост | ±0,1 мм |
| Положај заустављања | Било која позиција |
Компоненте роботске радне станице
| Производ | Количина |
| 6-осни робот за заваривање | 1 сет |
| 2-осни позиционер | 1 сет |
| Извор струје за заваривање | 1 сет |
| Пламеник за заваривање | 1 сет |
| Контролна кутија | 2 ком. |
| Станица за чишћење горионика | 1 сет |
| Роботска линеарна шина | *м (опционо) |
| Ласерски сензор | 1 сет (опционо) |
| Заштитна светлосна завеса | 1 сет (опционо) |
| Заштитна ограда | *м (опционо) |
Зашто изабрати нас?
1. Ми смо један од произвођача робота за заваривање у Кини.
2. Нисмо само произвођач робота, већ производимо и позиционере.
3. Више од 10 година искуства у роботским интегрисаним пројектима.
4. Систем управљања роботом је једноставан за руковање и стабилан за употребу.
5. Систем управљања роботом може да контролише до 12 оса.
6. Наши производи су продати у више од 30 земаља у југоисточној Азији, западној Азији, Европи, Северној Америци, Јужној Америци, Аустралији итд.













